^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

Pamätáme si my, Sloveni(Slováci), odkaz jedného z najväčších dejateľov Slovenska? Jeho nadčasové a duchovné odkazy je dobré pripomínať si, v každej dobe a každej generácii. 

Číst dál...

Neboli to skvelé roky pre franc. prezidenta F. Hollandeho, keďže nezamestnanosť rastie v nezmenšenej miere na nové maximá, odkedy nastúpil do úradu. Zároveň bol nútený zrušiť svoju "super daň", ako plán na riešenie problémov socialistickej utópie. Avšak nezamestnanosť vykazuje príznaky "kríža smrti", ktorý sa objavuje bankrotmi podnikov, rastúcimi na maximá a krátermi v ziskovosti firiem. Pozrite si graf: http://www.zerohedge.com/sites/default/files/images/user3303/imageroot/2015/01/20150106_deathcross.jpg

Zdroj: http://www.zerohedge.com/news/2015-01-06/how-do-you-say-death-cross-french

 

V Európe aj naďalej rastú obavy z potenciálnych následkov, plynúcich zo znásobenia sankcií voči Rusku. Znepokojenia vzrastajú určitú dobu, ale u niektorých predstaviteľov došli do stavu, keď začínajú verejne vyjadrovať svoje obavy, že úplné odsunutie Ruska, ako najväčšieho suseda EÚ a životne dôležitého obchodného partnera, nemusí byť v európskom dlhodobom záujme.

Číst dál...

Turkmenistan, krajina bohatá na prírodné zdroje a bývalá sovietská republika, vo štvrtok devalvoval svoju menu o 18%. Internetová stránka centrálnej banky Turkménska zverejnila kurz 3,5 Manatov za US-dolár z predchádzajúceho kurzu 2,85Manat/USD, bez akéhokoľvek vysvetlenia. Zjavne je to následok prepadu Rubľa a rastu USD, ako sa do sveta šíri deflačná nákaza, spôsobená prioritne centrálnymi zásahmi vlád v oblasti hospodárskych politík, zvyšovania daní a chorého bankového systému.  Krajina má obrovské zásoby ropy a plynu a zatiaľ čo vláda stihla vybudovať grandiózne vládne budovy a športové centrá, vo zvyšovaní životnej úrovne väčšiny z 5 mil. občanov zlyhala.

Vyjadrenie moderátora: vyzývam na veľkú opatrnosť a obozretnosť pri užívaní, tu sa dočítate viac: http://www.naturalnews.com/051776_zeolites_detoxification_challenge_blood_lead_levels.html

http://www.naturalnews.com/052164_Zeolites_CytoDetox_heavy_metals_lab_tests.html

 

Charakteristika:

Slovník cudzích slov: zeolit je vodnatý hlinitokremičitan vápnika, draslíka alebo vodíka. Je to nerast, druh: klinoptilolit.

Jeho jedinečnosť spočíva v tom, že priestorové usporiadanie atómov vytvára kanáliky a dutiny konštantných rozmerov. V týchto kanálikoch sa môžu zachytávať látky tuhého, kvapalného alebo plynného skupenstva. Niektoré katióny nie sú v štruktúre zeolitu pevne viazané a môžu byť za určitých podmienok vymieňané za iné. Zeolit je preto veľmi často využívaný v iontovo-výmenných procesoch.
Zeolit je akousi prírodnou dezinfekciou.

Číst dál...

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat