^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

Rozhodnutie Helikoptéra2, alias predsedu BoJ (Bank of Japan) Kurodu, o inflačnom cieli 2% v podobe vytvorenia novej FIAT likvidity 1,4 biliónov USD do dlhopisov, fondov ETFS, štátnych obligácii a vládnych dlhopisov znamená, že menová vojna s názvom škatule, škatule hýbte sa, je spúšťaná v celku rýchlym tempom. Pre porovnanie, BoJ bude vytvárať nové FIAT v hodnote cca 60 mld.USD každý mesiac(v prepočte len uvedenej sumy, rozloženej na 2 roky, iné prepočty hovoria o rozmedzí 72 až 77,8 mld.USD celkového mesačného uvoľňovania), čo je len o 25mld. menej ako mesačne vytvárajú krugmanovci v USA, pričom ekonomika USA je zhruba trikrát väčšia ako Japonska. Ostáva len čakať, kedy sa socialistickí korporatokrati-eurohujeri z našej vysnívanej únie pridajú. Tiež je na zvážanie, ako zareaguje Helikoptér1, alias Ben v súvislosti s keynesiánskym marazmom alias krugmanizmom zvaným QE. Možno dôjde aj na mokrý sen P. Krugmana a zemeguľu napadnú mimozemšťania(made in NASA), nechajme sa prekvapiť.  

V tomto článku  hodlám skúmať povahu a účel Bitcoin s odkazom na peňažné kovy, vládne fiat meny a počítačové kódy a pyramídové schémy. Moje závery sa zakladajú na čiste subjektívnom hľadisku.

Môžeme začať so skúmaním peňažných kovov. 

Číst dál...

Spasiteľ ekonomiky a obdivovateľ fašizmu.


V súčasnosti prebieha pro-centrálne bankársky a pro intervenčne zameraná kampaň západných médií, ktorá sa čiastočne opiera o falzifikáciu ekonomickej histórie a čiastočne o nekvalitnú ekonomickú teóriu.
Itervencionizmus bol málokedy intenzívnejší ako dnes, avšak v histórii sa tak už stalo.
Naposledny bol intervencionizmus silnejší pod správou F.D. Roosevelta V USA, Hitlera, Musoliniho,
Franka a Stalina v Európe.Naozaj, Roosevelt bol tajným obdivovateľom Mussoliniho. Raz dokonca povedal:,, Mussolini je obdivuhodný,
som hlboko očarený tým čo dosiahol."

Číst dál...

Goldman Sachs ako strategický PR partner vlády Ruska pre zlepšenie imidžu v zahraničí:

http://www.kp.ru/daily/26021.5/2942560/

Rusko môže zakázať hotovostné transakcie cez 10 000,- USD/300 000Rubľov: od tohoto kroku Moskva očakáva, že zabije dve muchy jednou ranou. 1: vystúpenie ľudí z šedej ekonomiky 2:zvýšenie objemu hotovostných rezerv v bankách. 

http://rbth.ru/business/2013/03/25/russia_to_ban_cash_transactions_over_10000_24203.html

Je pekné vidieť, ako ruská vláda nemá rada pranie špinavých peňazí, ešte krajšie keď ide "príkladom", viď Cyprus a účty vládnych agentúr v daňovom raji. Tie globalizačné "matice" (veľkého brata) sa akosi veľmi podobajú, či sa pozrieme na západ, či na východ.                 Dúfame, že "matica" slovenská, aha, pardon, to je o inom, snáď...

http://www.upn.gov.sk/regpro/zobraz.php?typ=kraj&kniha=85&strana=72&zaznam=79277

Pozdravujeme našich "KRAJANOV" alias "RÍMANOV"

 

Číst dál...

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat