^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

Dát si dobrovolně uříznout zdravá ňadra je obludným výkřikem nejen současné medicíny. Angelina Jolie se stala součástí děsivé reklamy.

Představa, že můžeme všechno v člověku vyměnit, uřezat, či naši budoucnost naplánovat, je hluboce mylná a nebezpečná.

 Jde o součást slepé cesty, chybné ideové koncepce současné západní civilizace. Člověk není stroj. Také zdraví a nemoc jsou daleko komplexnější záležitost než předstírá „zdravotnický“ marketing, průmyslové odvětví dnes ekonomicky silnější než zbrojní. Především – primárně nejde o takzvaně odbornou ale postojovou otázku. O manipulaci naší svobodou.

 Hrdinka Jolie?

 Mastektomii, tedy vyříznutí prsních žláz z obavy před rakovinou, podstupují také u nás nekonečné zástupy zdravých žen. Případ hollywoodské celebrity Angeliny Jolie, manželky Brata Pitta, tuto hrůzu pouze učinil velkým mediálním tématem. Ptejme se PROČ.

 Joliina matka na rakovinu ženských orgánů zemřela. Pro herečku to byl strašný šok, ze kterého se téměř neuměla vzpamatovat. A protože jde i jinak podle jejích politických aktivit o osobu značně jednoduchou, a současně světově známou, dostala se do hledáčku farmaceutických firem a celého průmyslu zvaného spíše výsměšně  „zdravotnický“. Stala se typickou obětí tohoto nebezpečného produktu západní civilizace, ale pro svou naivitu současně i nosičem marketingového poselství.

 Její manžel, slavný herec Brat Pitt, ji označil za hrdinku. Nejen proto, co dobrovolně podstoupila, ale také proto, že to zveřejnila. Oba se totiž domnívají, že tím dodají odvahu mnohým ženám ke stejnému kroku. Stali se však ve skutečnosti součástí reklamní kampaně. Jejím cílem je dodávat další „lidský materiál“ strašlivému průmyslu smrti.

Číst dál...

V Baraboo v štáte Wisconsin to prihorieva, ako sa približuje dlhoočakávaný súdny spor ohľadom potravín.


Konzumenti nepasterizovaného mlieka zúria, že wisconsinské DATCP (Department of Agriculture, Trade and Consumer Protection – Ministerstvo poľnohospodárstva, obchodu a ochrany zákazníkov) vznieslo obvinenia proti farmárovi, ktorý prevádzkuje súkromný nákupný spolok. Majú občania právo dohodnúť sa s pestovateľmi a pestovať plodiny podľa vlastných štandardov? To je to, čo je v tomto prípade v stávke. – Kimberly Hartke, hovorkyňa Farm-to-Consumer Legal Defense Fund

 

Zákazníci a podporovatelia sa chystajú zúčastnit sa súdu spolu s farmárom

Aktivisti za práva na potraviny z celej severnej Ameriky sa stretnú v malom mestečku Sauk County Courthouse 20. mája, aby podporili wisconsinského farmára Vernona Hershbergera a suverenitu jedla (potravín). Hershberger, ktorého súdny proces v tento deň začína, je obvinený za 4 priestupky, ktoré môžu tohto manžela a otca poslať do väzenia aj na 30 mesiacov s pokutou cez 10 000 dolárov.

 

Číst dál...

Kancelárka nie je taká, akou sa prezentuje, tvrdia autori škandalóznej knihy. 

Kancelárka nie je taká, ako sa prezentuje, hovorí dlho očakávaná kniha o minulosti nemeckej kancelárky Angely Merkelovej, ktorá sa v týchto dňoch dostane na pulty tamojších kníhkupectiev."Môžeme dokázať, že Merkelová mala k vtedajšiemu systému v NDR oveľa bližšie, ako je známe,"zastrájajú sa tvorcovia knihy - investigatívni novinári Ralf Georg Reuth z denníka Bild a Günter Lachmann z Die Welt, ktorí podľa vlastných slov roky zháňali dokumenty a vyjadrenia svedkov.

Kniha nazvaná "Skutočný život Angely M." napríklad spomína, že počas toho, ako mladá Merkelová pracovala v Nemeckej akadémii vied v bývalej NDR, zastávala viacero komunistických funkcií - napríklad v roku 1981 bola sekretárkou pre agitáciu a propagandu. Okrem toho sedela aj v odborárskej rade.

Čítajte viac:

Zdroj:http://finweb.hnonline.sk/c1-59853740-merkelova-komunistka-ktora-nechcela-zjednotenie


napísal Todd Keister

Neúprosné útoky na americký kapitalizmus neustále pokračujú. Tento víkend sa takýto útok odohral na stránkach Wall Street Journal, Market Watch.
Publicista Paul B. Farrell napísal stĺpec nazvaný : ,, Kapitalizmus zabíja našu morálku, aj našu budúcnosť."
Nielenže tento článok postráda akúkoľvek logiku, ale demonštruje šokujúcu neznalosť ekonomiky a tiež charakteru ekonomiky USA.

Článok začína s predvídateľnými atakmi proti bohatým a kritikou skutočnosti, že sa za posledných 12 rokov štvornásobne zvýšil počet miliardárov na svete .
Evidentne pán Farrell nechápe, že množstvo peňazí na svete nieje konečné, lebo zakaždým keď zarobíte dolár a vložíte ho do banky neznamná to, že
bude tento dolár chýbať niekomu inému.
Nikto na svete nieje chudobný z dôvodu, že je niekto iný bohatý!

Číst dál...

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat